o mnie

Gabriela Golasowska

CEO, Trener

O mnie

Swoją przygodę ze sportem zaczęłam w 2018 roku. Od grudnia 2019 jestem certyfikowanym instruktorem pole dance, od razu zaczęłam zdobywać swoje doświadczenie prowadząc zajęcia. Uczestniczyłam w kursie przygotowanie merytoryczne pod pole dance. Posiadam ukończony kurs trenera personalnego dodatkowo jestem certyfikowanym instruktorem stretchingu. Poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzajach obozach, warsztatach u pierwszorzędnych polskich jak i zagranicznych tancerzy pole dance. Początkowo nie wiązałam przyszłości z tym sportem, ale po pewnym czasie zrozumiałam, że chciałabym zarazić swoją pasją innych.
Kto wie, może Pole Dance pochłonie Cię tak jak mnie. Nie bój się spróbować, daj sobie szansę i wpadnij do mnie na zajęcia.
Stawiam na rozwój moich kursantów jak i swój – Zaufaj mi!

Sylwia Nawrocka

Instruktorka Pole Dance

O mnie

Trenuje od 2016 roku, pomimo wielu przeciwności ciągle dążę do jak najwyższej formy i umiejętności.
W 2022 roku zostałam certyfikowanym instruktorem pole dance na kursie Extreme Pole Sport prowadzonego przez Agatę Jarzębowską, Paulinę Kościewicz oraz Agnieszkę Piaskowska oraz wybitnych specjalistów z różnych dziedzin, takich jak streching, anatomia, taniec czy podstaw gimnastyki.
Ciągle się edukuję, starając się uczestniczyć w jak największej liczbie warsztatów i kursów pod okiem wybitnych specjalistów z różnych dziedzin, które przekładają się na umiejętności moje jak i moich kursantów.
Zwracam uwagę na błędy techniczne i ruchy ryzykowne dla zdrowia, oraz ciągle poszerzam wiedzę ze strony motoryki i przeciwdziałaniu urazom w Pole dance.
Pole sport to zamiłowanie i pasja, a nie tylko hobby.

Kamil Kowalik

Trener Personalny

O mnie

Jestem trenerem personalnym i od 5 lat trenuje street workout.
Specjalizuję się w treningach kalistenistycznych oraz przygotowaniu motorycznym. W pracy kładę największą wagę na technikę i osiągnięcie założonych celów. Szkolenia z trenera personalnego i przygotowania motorycznego skończone u Mauricza, wiele warsztatów nawiązujących do mojej dyscypliny i szkolenia z kalisteniki i pole sportu u Cezarego Dymkowskiego.
Studiuje również fizjoterapię oraz sport, a inspiruje się gimnastyką co widać podczas prowadzonych przeze mnie zajęć.
Jeśli chcesz stać na rękach i się podciągać bez problemu to zapraszam.

Instruktorka Pole Dance

O mnie

zaproś znajomego do ćwiczeń, otrzymasz rabat 10%